Nowe MENU dostępne jest już w naszym lokalu. Zapraszamy !

O PUBIE JOKER

Pub Joker – lokal z wieloletnią tradycją w listopadzie 2010 r. został przejęty przez nowych właścicieli, mieszkańców naszego miasta.

Nowi szefowie z doświadczeniem w prowadzeniu lokalu gastronomiczno/rozrywkowego wprowadzili wiele innowacji które spowodowały rozwój lokalu. Jedną ze zmian było stworzenie odpowiedniego klimatu, dobór odpowiedniego wystroju, oświetlenia i muzyki do posiadówek w gronie znajomych. Kolejną ze zmian było zorganizowanie karaoke oraz koncertów na żywo, w których mogą wziąć udział wszyscy ci którzy są na tyle odważni, aby dobrze bawić się i odkryć swój ukryty talent w towarzystwie przyjaciół i rodziny.

Ale wiadomo skoro alkohol, muzyka i dobre towarzystwo oraz odpowiedni klimat to i oczywiście przekąski. Dlatego też największa uwaga skupiona została na menu, które zostało diametralnie zmienione tak aby ten klimatyczny lokal nie kojarzył się więcej z mianem pizzerii, które są w naszym mieście na każdym kroku. W menu Joker króluje całoroczny grill, którego posmakować możemy w lokalu jak i w domu za pośrednictwem telefonu, zamawiając jedzenie na dowóz. Wystarczy zadzwonić, a smak letniego grilla dotrze do waszego domu.

W Pubie Joker można spędzać klimatycznie czas nie tylko w weekend, ale także na tygodniu. Tych, których u nas jeszcze nie gościliśmy, zapraszamy serdecznie, a stałych gości pozdrawiamy!

GALERIA ZDJĘĆ